Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Pädaste suitsusaun -

Pädaste suitsusaun

Koge modernse muhu suitsusauna ajatut traditsiooni

 

Koge sajanditevanust rituaali moodsas Muhu suitsusaunas, pühapaigas, mis austab Muhu saunatraditsioonide rikkalikku pärandit. Teekonnal läbi ajaloo ja traditsioonide juhendab sind asjatundlik saunamees või saunanaine, kutsudes sind kaasa üle aegade sügavale rännakule iseendasse.

 

Meie kaasaegne tõlgendus iidsest suitsusaunast on meeli köitev ja innovatiivne. Spetsiaalsed Põhjala tulikivid kuumenevad ahjus neli tundi lepapuu leekides, täites ruumi ainulaadse suitsuse hõnguga. Puhtast põhjaveest või ravimtaimede leotisest leil äratab kividelt tõustes ellu looduse elementide sümfoonia, kus on ühendatud tuli, vesi, maa ja õhk.

 

Vali saunamehe või saunanaise juhendamisel vihtlemistseremoonia – rituaal, mis annab tunde õndsusest ja sügavast puhastumisest. Lisaks võid sukelduda veel sügavamale iseendasse, kui kuuled terapeudi šamaanitrummi lööke ja kordad kaasa iidseid tervendavaid mantrasid. 

 

Luba nendel helidel viia teid oma keha ja vaim sügavasse tervendus-seisundisse. 60°C õrn leil ja külluslik niiskus pakuvad hoitud ruumi, maagilist keskkonda, kus saab veeta tunde kuni viis inimest korraga.