Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Hoogne -

Hoogne

Ratsamatk mööda Muhumaa põldusid ja metsasid koos imelise piknikuga

Muhumaa põllud ja metsad on siiamaani puutumata, üsnagi haruldane tänapäeva maailmas. Kutsume teid avastama meie loodust hobusel. Ratsamatkad on juhendatud ning sobilikud nii kogenenud kui ka mitte nii kogenenud sõitjatele. Idülliliseks lõunasöökiks oleme valmistanud Baroni pikniku korvi, mida nautida Muhumaa põldudel, või buffee üksikul rannal.

 

 

Avasta Pädastet kanuuga

Avasta suurepärast Muhu saart kanuuga. Pädaste laht on piisavalt väike avastamaks ümbritsevaid väikseid saarekesi või jalutamaks Armastuse saarel.

 

 

 

Avasta Muhu saare puutumata laidusid helikopteriga

Muhu saare ümbruses asub mitmeid puutumata laidusid ja saari, kuhu igapäevaselt ligi ei pääse. Avasta puutumata saari koos romantilise piknikuga.

 

 

Jahilkäik

Nii mõnigi kunagi haritud põllumaa on nüüdseks taas metsistunud, Muhumaa ürgne loodus on taastumas. Saar on looduslikuks ja meelepäraseks elupaigaks metskuldile, hirvedele, jänestele, rebastele. Niisamuti on Pädaste laht hooaegadel tõeline tiivuliste paradiis – siin pesitseb rohkelt metshanesid ja parte. Pädaste poolt korraldatavad jahiretked toimuvad koostöös kohalike jahimeestega.

 

 

 

Kõik pakutavad puhkehetked organiseeritakse eraldi vastavalt soovile; pakkumise lõplik hind ja kinnitus sõltub kuupäevast ning külaliste arvust.

 

Lisainformatsiooniks võtke meiega ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

 

Vaata lisaks

 

Rahustav

Inspireeriv

Tõeline Muhu