Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Pädaste mesindustuur -

Pädaste mesindustuur

Pädaste mesindustuurid juulis.
4. juulil kell 11.00
11. juulil kell 11.00
18 juulil kell 11.00
25. juulil kell 11.00

 

 

 

Muhu saar on alati olnud tuntud oma kvaliteetse ja maitsva mee poolest – saare rikkalik loodus on loonud selleks kõik võimalused. Elurikkust on tunda ka mee maitses: olgu see siis erinevate lillede või metsalillede mesi.

 

Kutsume kõiki hotelli külalisi tutvuma mesilaste põneva maailma ja Pädaste mesitarudega koos kohaliku mesinikuga.

 

Pädaste esimest meesaaki saavad meie külalised nautida juba juunikuus hommikusöögil ning oma mesilaste korjatud mett kasutab meie peakokk ka oma roogades, kus see vähegi sobilik on. Külalistel on võimalik Pädaste mett koju kaasa osta kas kohapeal või veebipoe Pädaste Special kaudu.

 

Mesindustuur algab kell 11.00 ning on tasuta hotelli külalistele. Tuur kestab umbes 30 minutit ning spetsiaalne kaitseriietus antakse hotelli poolt.

 

Ühinemiseks palume teil teavitada meie Guest Relations Manager`i hommikul enne kella 9.00. Piiratud kohad saadaval.
Mesindustuurid toimuvad vaid hea ilma korral!

 

Mesindus Pädaste Mõisas

 

Kui Imre Sooäär ja Martin Breuer ostsid Pädaste Mõisa 1990ndate keskpaigas, olid Pädaste viimasteks elanikeks 3 kolooniat, kes elasid Pädaste Jahtklubi lähedal mesitarudes. Meil on hea meel taaselustada see traditsioon!

 

Mesilased koguvad õietolmu ja nektarit mitmesugustelt õistaimedelt nagu askleepias, angervaks, võilill, ristikhein, kuldvits ja erinevatelt viljapuudelt 500 meetri raadiuses. Meie ürdiaia lähedus on mesilastele kindlasti suureks rõõmuks.