Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Pädaste Mõis tähistab festivali Juu Jääb: Federico Casagrande & Francesco Bearzatti -

Pädaste Mõis tähistab festivali Juu Jääb: Federico Casagrande & Francesco Bearzatti

Reede, 5. juuli

 

FEDERICO CASAGRANDE – kitarr, luupimine
FRANCESCO BEARZATTI – saksofon, klarnet

 

Koge kui hästi sobivad kokku Põhjala saarte köögi maitseelamused ning Frederico Casagrande ja Francesco Bearzatti lummav muusika.

 

„And then winter came again“ on teine oopus Francesco Bearzatti ja Federico Casagrande aastakümne pikkuses koostöös. Peale Bearzatti loodud heliteoste kogumikku „Lost Songs“ (mida nad esitasid mitu aastat kõikjal Euroopas) on nüüd Casagrande’il aeg juhtida duo oma teostega uuele muusikalisele suunale.

„And then winter came again“ on loojanguvalguse laulude kogumik. Kummalisi tegelasi ja nende lugusid, kadunud maastikke maailmast ja meelest esitletakse nende laia helipaleti kaudu.

 

Federico Casagrande, Pariisis tegutsev jazzkitarrist, on tuntud kui üks Euroopa mõjukamaid kitarriste. Ta lõpetas 2006. aastal Berklee muusikakolledži summa cum laude ning võitis 2007. aastal maineka Gibson Montreux Jazz Festivali kitarrikonkursi. Ta on loonud 18 plaati ning tema mitmekülgne helitöö hõlmab akustilisi soolosid, elektrilisi triosid ja kvartette. Federico on teinud koostööd tunnustatud muusikutega nagu Francesco Bearzatti, Enrico Pieranunzi ja Vincent Peirani ‘s Jokers, ning tuuritanud laialdaselt üle kogu maailma.  

 

Francesco Bearzatti on piire ületav jazzartist, kes kasutab oma teostes meisterlikult saksofoni, klarnetit ja elektroonikat, luues nii innovatsiooni ja jutustades lugusid. Tema muusikaline teekond sai alguse Itaalias roki-ja pungimõjude ühendamisega, enne kui ta sukeldus jazzi, milles leidis oma tõelise kutsumuse. Bearzatti karjäär hõlmab auhindu ja koostööd kogu Euroopas ja Ameerika Ühendriikides ning tema narratiivipõhised kompositsioonid ja eksperimentaalne elegants köidavad jätkuvalt publikut kogu maailmas.

 

Istu, sule silmad ja naudi seda muusikalist teekonda.

 

Kontserdile järgneb imeline kolmekäiguline õhtusöök, mille valmistab spetsiaalselt selleks õhtuks peakokk Achim Braitsch.

 

 

Kontsert-õhtusöök: 156 eurot külalise kohta, hind sisaldab kontserti ja 3-käigulist õhtusööki.

Õhtu algab aperitiiviga kell 17.30, kontsert algab kell 18.00.
Õhtusöök kestab kuni 20:30.

 

 

Nädalavahetuse eripakkumine

 

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga kontsert-õhtusöögile ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

Vajalik on eelnev broneering!

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage  numbril +372 45 48 800.

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.