Nõupidamised

Võite arvestada mõnusa olustikuga, suurepärase meeleolu ja vaimustava külalislahkusega. Kõik see on viidud läbi täiuslikult ja mõistliku tasu eest. Loomulikult Pädastes.

 

Kui Teie korporatiivsündmus on väärt erakordseid hetki võtke ühendust Anu Ilvesega corporate.event.planner@padaste.ee või helistage +372 56 358 768

 

Laadige alla brošüür koos informatsiooniga corporate arrangementist Pädaste Mõisas

 

Bentley ülemaailmne meediatuur Baltimaadesse

Pädaste Mõis – unikaalne koht

Pädaste mõis – ajalooline baltisaksa mõis 15. sajandist asub rikkumata looduskaitsealal Läänemere kallastel. Vaikus, hingematvad vaated, põhjamaiste niitude ja metsade aroom, õhtuse jaheda õhu eriline kargus, sametine hämarus ning taevalaotuse külluslikkus jäävad Teid saatma igaveseks. Detailide rohkus, äärmine mugavus ning ümbritseva metsiku looduse jõud teevad Pädaste Mõisast väga erilise sihtkoha.

 

Koht kõige nõudlikuma ürituse korraldaja jaoks

Pädaste Mõisal on suurepärased kogemused ja väga hea maine korraldamaks tellimusüritusi. Ükskõik kas Teie firma plaanib korraldada juhatuse koosoleku, pressikohtumise, piduliku vastuvõtu, firma väljasõidu, stiimuliks oleva väljasõidu, toote väljalaske või jõulupeo, või siis otsite kohta, kus segamatult pidada diskreetseid läbirääkimisi – meie asutus garanteerib Teile äärmiselt külalislahke vasuvõtu, kus on tähelepanu pööratud ka kõige väiksematele pisiasjadele. Meie asutuse eraldatus vastab ka kõige rangematele privaatsusnõuetele ning annab Teile võimaluse luua selline tööalane ning vaba aja keskkond, mis võimaldab Teil segamatult tähelepanu pöörata üksnes kõige tähtsamale.