Alexander

Alexander restoran asub mõisa Härrastemaja keskseimal ja auväärseimal kohal, elegantselt vaba restorani kaunis ruumijaotus ja kõrged laed avavad vaate päikeselisele talveaiale ning iidsetele puudele mõisapargis.

 

Chef de Cuisine Matthias Diether ja tema tiim pakub uhkusega Põhjala saarte köögi maitsvaid roogasid, IMG_6062_LR
mis inspireerituna Muhu ning ümbekaudsete Põhjala saarte köökide tavadest, väärtustab samaegselt kohalikke traditsioone ja erinevate aastaaegade mitmekülgseid maitseid. Meie peakokk kasutab igapäevaselt palju kohalike talunike toodangut ja Pädaste enda ürdiaia maitsetaimi ning värskeid köögiviljasid. Pädaste köögis on kütkestavalt ühendatud looduslähedased maitsed ja suurlinna parimad võimalused.

 

Saarte Degustatsiooni Menüü

 

Alexander restorani degustatsioonimenüü on meie esindusmenüü ehk nagu itaallased seda väga tabavalt nimetaksid – “cucina d’autore”. Üheksakäiguline “Saarte degustatsioonimenüü” on meie köögi au ja uhkus! Menüü road vahetuvad pikema aja jooksul ning vastavalt hooajale. Degustatsioonimnüü hinnaks on 125 EUR inimese kohta, samast menüüst on võimalik teha ka 7- või 5– käiguline valik.
Lisaks “Saarte degustatsioonimenüüle” pakub Alexander ka kolmekäigulist Table d’Hôte menüüd – 70 EUR.
Mõistagi tugineb ka see menüü Põhjala saarte köögi maitsetele ning pakub igapäevases muutumises roogade valikut.

 

Lõunasöögivalikust leiate kahe- kolme- ja neljakäigulise menüü, mis valmistatud lõunaeinele kohases mõnevõrra lihtsamas ja kergemas võtmes.

 

Põhjala saarte köögist

 

Pädaste köögi meeskond valmistab igapäevaselt värskeimast toorainest päeva parimad valikud,
kindlasti teavitage meid eelnevalt aga oma erisoovidest ja dieetidest.

 

Alexander restoran on avatud lõunasöögiks ajavahemikus 13.00 kuni 14.30, viimased tellimused võtame kööki kell 15.00. Õhtusöögiks oleme avatud 19.00 kuni 21.00, viimased tellimused kell 21.30.
Palume eelnevalt laua reserveerida.

 

Broneeri laud restoranis Alexander

 

Dresscode: smart casual
Tagamaks kõikide külaliste rahulolu, oleme õhtusöögi ajaks seadnud restoranis lastele teatud piirangud, palun tutvuge imikute ja laste eeskirjaga lähemalt.

 

Mõisa Meremaja restoran ja terrass on avatud õdusaks lõunaeineks 01.juunist kuni 31.augustini,
neil suvekuudel serveerime Alexander restoranis vaid õhtusööki.