Maagiline hääl ja klaver

Randvere-Samuel-Randvere kontsert-õhtusöök

Laupäev, 20. aprill

 

Olete oodatud erilisele kontsert-õhtusöögile, kus kohtuvad muusika võlu, kulinaarsed naudingud ja südantsoojendavad hetked.

 

Duo Randvere-Samuel-Randvere on kooslus, kus kohtuvad klassikaline klaver, poplaulja hääl, vahetu improvisatsioon ning siiras rõõm muusikast. Kontserdi kavas on lüürilised palad esinejate enda seades, just sellises järjekorras, nagu üks laulja neid oma küpseks kasvamise teekonnal esitanud on. Kõrvuti kõlavad nii kõigile tuntud laulud, kui ka teosed, mida teavad ainult Johan ja Evelin.

Õhtu lõpetab 3-käiguline õhtusöök, mille on spetsiaalselt antud õhtu jaoks loonud meie peakokk Achim Braitsch.

 

Evelin Samuel-Randvere on tuntud eelkõige lüüriliste lugude esitajana, ta on võitnud mitmeid laulukonkursse, andnud välja albumi plaadifirma Universal Music Scandinavia alt ning esindanud Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus ta saavutas 6. koha.

 

Johan Randvere on üks eredamatest oma põlvkonna pianistidest, kes on esinenud maailma hinnatuimates kontserdisaalides. Ta on võitnud mitmeid rahvusvahelisi konkursse ning saanud Noor Muusik 2014 tiitli.

 

 

Kontsert-õhtusöök – 170 EUR külalise kohta, hinnas sisaldub kontsert ja kolmekäiguline õhtusöök.
Kogunemine algab kell 18.30 
Õhtusöök kestab kuni 22.30

 

*Broneeritud pileteid ei ole võimalik tühistada ega ümber vahetada teistele üritustele, juhul, kui ei ole teatatud teisiti.

 

 

Nädalavahetuse eripakkumine

 

Broneerige majutus kaheks ööks perioodil 19. – 21. aprill koos kahe piletiga kontsert-õhtusöögile Võluv hääl ja klaver. Hotellipoolse komplimendina kingime teie sõpradele tasuta sama kategooria toa, mille olete endale broneerinud!*

Vajalik on eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa ja ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.