Clark meets Nilsson

 

Laupäev, 27. august 2022

 

 

Selle aastasel muinastulede ööl astuvad üles Ameerikast pärit lauljatar Sharón Clark ja Rootsist pärit pianist Mattias Nilsson. 

 

Washington DC-st pärit Sharón Clarki jõulist ja suure ulatusega vokaali on sageli võrreldud souli, jazzi ja bluesimaailma tuntuimate tämbritega nagu Ella Fitzgerald, Billie Holiday ja Sarah Vaughan. Sharón Clark on esinenud koos Duke Ellington orkestriga, Smithsonian Jazz Masterworks orkestriga, samuti Richmondi ja Baltimore’i sümfooniaorkestritega.

 

Clarki lavapartner, rootslane Mattias Nilsson, on üks Skandinaavia omanäolisemaid pianiste, kes on karjääri jooksul jõudnud anda rohkem kui 1000 kontserti 32. riigis üle maailma. Nilsson ühendab oma improvisatsioonide rikkas muusikas põhjala traditsioonid, klassikalise-, folk- ja jazzmuusikaga.

 

Kontsertile järgneb neljakäiguline õhtusöök, mis on koostatud peakoka Fahri Çetinyürek poolt just antud õhtut silmas pidades.

 

Pärast kontsert-õhtusööki kutsume teid osa saama muinastulede ööst – muistsete balti mere rahvaste traditsioon, kus tuhanded lõkketuled valgustavad kogu Baltimere rannajoont.

 

Kontsert-õhtusöök – 145 EUR; hinnas sisaldub aperitiiv, kontsert ja 4-käiguline õhtusöök

Kontsert algab aperitiiviga 18:30

Lõkke tule süütame 23:00

 

 

Selle nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga kontsert-õhtusöögile ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

Vajalik on eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.