Meeleolukas ABBA nädalavahetus

ABBA nädalavahetuse eripakkumine 2 ööks

Maailmas on palju meeldejäävaid meloodiaid, kuid ükski neist ei suuda võistelda Rootsi supertrupi ABBA aegumatute viisidega. Nende muusika on meid kõiki ühel või teisel moel puudutanud, ühendades eri põlvkondi ja rahvaid. Sel ainulaadsel nädalavahetusel täidab ABBA vaimustav muusika Pädaste Mõisa – teie ette astub särav lavapaar Kaire Vilgats ja Dagmar Oja ehk Suured Tüdrukud. Kutsume teid osa saama võrratust ABBA nädalavahetusest täis tantsule haaravat muusikat, maitsvaid roogasid ja lõbusaid üllatusi.

 

Seoses sellega, et ABBA liikmed on äsja teavitanud oma verivärske albumi VOYAGE ilmumisest, on meil hea meel teatada, et juba sellel esinemisel kõlab muusikat uuelt plaadilt. 

 

Teeme sellest üheskoos ühe pöörase nädalavahetuse ja kanname ABBA stiilist inspireeritud glamuurseid riideid! Aga ka smoking nagu kannab mister Bond sobib kui valatult. PARIMALE KOSTÜÜMI KANDJALE ON AUHIND!

 

Millal?  16.10.2021

Suured TüdrukudKaire Vilgats ja Dagmar Oja, kehastuvad Agnethaks ja Fridaks esitades ABBA superhitte eesti keeles. Neid saadab Eesti oma Benny Anderson ehk Jürmo Eespere.

 

The Dinner Takes it All. Pidulik õhtusöök, mis on inspireeritud Rootsi köögist ning tugineb Põhjala Saarte köögi põhimõttele. Õhtusöögi on selle ürituse jaoks spetsiaalselt koostanud meie Chef de Cuisine Diogo Caetano

 

Honey Honey. Rikkalik hommikubrunch

 

Thank You for the Music. Ühislaulmine klaveri ümber “ABBA singalong”

 

Lõunasöögiks Benny ja Björn`i lemmik supp.

 

Knowing Me Knowing You. Muusikaline mälumäng, kus võitjaile on auhinnad välja pannud tuntud Rootsi ja Eesti ettevõtted.

 

Dancing Queen. ABBA videodisko

 

 

2 ööga pakkumine algab 330 eurost inimese kohta. 

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

Loe eripakkumise kohta lisaks siit

 

NB! Selleks, et hoida meie külaliste ja töötajate tervist ning et saaksime Pädaste Mõisa hoida maskivaba
puhkepaigana, palume kõigil külalistel mõisa territooriumile sisenedes tõendada oma nakkusohutust, esitades Euroopa digitõendi või mõne teise rahvusvaheliselt kehtiva tõendi. Täpsemalt saab lugeda esitatavate tõendite kontrollimise kohta siit.