Pädaste seenenädalavahetus

Seeneretk ja jalutuskäik

Laupäev, 10. september 2022

 

 

Seeneretk ja jalutuskäik seeneteadlase Veiko Kastanje seltsis. Meiega ühineb ka Pädaste hortikulturist, kelle igapäevaseks ülesandeks on varustada Alexander restorani aia- ja metsasaadustega. See võib olla tõeliselt üllatav, kui palju erinevaid seeni meie metsades kasvab ja mida me oma tavapärastel seenekäikudel ei pruugi kunagi märgata. Veikol seevastu on iga metsa alt leitud seene kohta midagi põnevat rääkida.

Sel aastal lõpeb loodusmatk erilise üllatusega. Seente ja looduse keskel valmistab meie peakokk teie jalutuskäigul korjatud seentest maitsva suupiste. Tõeline maiuspala igale korilasele!

 

Veiko Kastanje on õppinud mükoloogiat ning botaanikat Tartu Ülikoolis ja töötanud külalisteadlasena Helsingi Ülikoolis, Göteborgi Ülikoolis ning Belgia Rahvuslikus Botaanikaaias. Veiko kasutab igat võimalust reisimiseks, seeneretkede ja näituste organiseerimiseks. Veiko on tõlkinud eesti keelde mitmeid seeneteemalisi raamatuid.

 

Meie peakokk serveerib neljakäigulise õhtusöögi, milles on esiplaanil loomulikult seened.

 

Seenenädalavahetus – 150 EUR külalise kohta, hinnas sisaldub seeneretk Pädaste Mõisa hortikulturisti ja Veiko Kastanje juhendamisel, suupiste metsas, mõisanaps ning 4-käiguline seeneõhtusöök.

Veinid ja joogid hinnas ei sisaldu.

Seeneretk algab 14:00, õhtusöögi serveerime 20:00.

 

 

Selle nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga Seenenädalavahetusele ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

Vajalik on eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.