Romantiline Põgenemine

ROMANTILINE PÕGENEMINE, 2 ööd

  • Kaks ööd majutust Tõllakuuri Junior Sviidis
  • Tervituseks teie sviidis hotellipoolse komplimendina Gonet Medeville Brut šampanja ja puuviljavaagen
  • Rikkalikud hommikusöögid serveerime soovi korral teie sviidi mugavas privaatsuses
  • “Tõuse ja sära” hommikuvõimlemine iga päev kell 09.00 – joogal põhinev virgutus ja venitused parima päeva alustamiseks!
  • Saabumispäeval hotellipoolse komplimendina spa-konsultatsioon – terapeut on abiks teile meelepäraste hoolitsuste valimisel Pädaste Spa menüüst (eraldi hinnakiri)
  • Üks kolmekäiguline Table d’Hôte õhtusöök
  • Üks kahekäiguline lõunasöök
  • Üks romantiline kolmekäiguline Table d’Hotel menüüga küünlavalguse õhtusöök Härrastemaja lõunapoolses merevaatega fuajees
  • Muhumaa ringreis asjatundliku giidiga (eest / inglise), 4 tundi. Soovi korral oleme abiks ka transpordi korraldamisel.
  • Üks tund privaatsauna Pädaste Spas

Kõrghooaeg 660 € inimese kohta / Madalhooaeg 528 € inimese kohta, kaks inimest toas.

Päev 1:

Pealelõunal saabumine Pädaste Mõisa, tervituseks šampanja ja värsked puuviljad.Ootame teid tka spa-konsultatsioonile et valida välja teile meelepärased lõõgastavad hoolitsused Pädaste Spas.

Kolmekäigulise õhtusöögi serveerime teile Alexander restoranis.

Päev 2: Peale rikkalikku hommikusööki ootab teid päev täis avastusi Muhu saarel!
Võimalus külastada Koguva kaluriküla ning Muhu muusemu, samas on võimalik külastada ka muuseumi. Veidi eemal asub 13. sajandist pärit Muhu maalinn. Aastal 1227 oli see koht, kus viimased Euroopa paganad said lüüa, murti eestlaste vastupanu saksa ristirüütlite vastu ja ristiti paavst Honorius III käsul. Giid näitab teile Muhu põhjarannikul asuvat Üügu panka ning lähedasi koopaid. Samuti saate näha 13. sajandist pärinevat Püha Katariina kirikut või metsasügavustesse peidetud endist nõukogudeaegset tuumarakettide baasi. Enne Pädastesse naasmist võite veel külastada lihtsat ja puutumatut eelajaloolist matmispaika, mis pärast selle avastamist 100 aastat tagasi on taas unustustehõlma vajunud ning nüüdseks teada vaid kohalikele. Muhu saarel on palju teisigi huvipakkuvaid paiku ja tänu isiklikule giidile saate teha oma valikud ning muuta marsruuti vastavalt soovile. Lõunasöögiks sõidutame teid tagasi Pädaste Mõisa.Tänase romantilise õhtusöögi serveerime Härrastemaja lõunapoolses merevaatega fuajees.
Päev 3:

Soovi korral võite peale hommikusööki minna veel omapäi Muhu saart avastama.
Toa palume vabastada keskpäeval.