Tenor Germán Gholami kontsert

Tenor Germán Gholami ja pianist Margus Riimaa kontsert

 

Pädaste Mõisa hooaja avanädalavahetus

Laupäev, 31. märts 2018

 

 

Meil on rõõm tervitada oma külalisi tagasi imelisele Muhu saarele pärast iga-aastast talvepuhkust. Pädaste Mõisas ootavad teid tuttavad ja usaldusväärsed näod, samas tutvustame ka uusi, kes hoolitsevad teie meeldiva olemise eest.

 

Germán Gholami Torres-Pardo, tõeliselt unikaalne tenor, ning suurepärane pianist Margus Riimaa astuvad üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb 5-käiguline õhtusöök loodud meie peakoka poolt spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades. Õhtusöögil ühinevad hotelliomanikud Martin Breuer ning Imre Sooäär.

 

 

115 € külalise kohta, hinnas sisaldub aperitiiv, kontsert ning 5-käiguline õhtusöök

Kontsert algab 18:30 aperitiiviga

Õhtusöök kestab kuni 22:30

 

Vajalik on eelneb broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

 

 

Germán Gholami Torres-Pardo

 

Germán, sündinud Madridis Hispaanias, alustas noorelt viiuli ning hiljem flöödiga. Õppides oma vanemate tiiva all, arendas oma häälelise võimekuse tenorina tänu oma ema Mariale. Hariduselt on Germán muusikaõpetaja ning ta on olnud Alcala Ülikooli ning Tartu Vanemuise koori liige aastatel 2012-2016. Ta on osalenud masterclass tundides suurepäraste õpetajatega nagu Berle Sanford Rosemberg 2015 kuni 2017 (Bel canto master õpetaja Ungari Ooperi Majas) ja Tartu Vanemuise teatris koos Jenni Antveltiga aastatel 2015 kuni 2017 (La Scala teatri ja Giuseppe Verdi High Conservatory õpetaja).

 

 

Olulisemad rollid:

 

  • 01/2016 Phantom of the Opera (Andrew Lloyd Webber) – Piangi (Eesti keeles)
  • 04/2016 Lucia di Lammemmor (Gaetano Donizetti) – Arturo ja Normanno
  • 10/2016 Mozart and Salieri (N. Rimski Korsakov) – Mozart (Eesti keeles)
  • 11/2016 Musical Universalis concerts (family ansambe) – Keskaja Hispaania (Sefardi, Kristliku ja Andaluusia), Hispaania ja Inglise laulud
  • 12/2016 Jõulukontsert koos Vanemuise Orkestriga
  • 07/2017 Universalis Tenors – Kontsert Aranjuezi pulli väljakul
  • 07/2017 Spanish tour “Granada”
  • 07/2017 Rigoletto (G. Verdi) – Mantova DUKE

 

 

Margus Riimaa

 

Margus alustas klaverimänguga kuueaastaselt Narva mnt. laste muusikakoolis õpetaja H. Rooma käe all ja jätkas õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis P. Paemurru ja L. Väinmaa juhendamisel. Edasi saadi bakalaureusekraad Eesti Muusika Akadeemias (prof. L. Väinmaa, I. Ilja, P. Lassmann), klaverimängukunsti diplom Saksamaal Kölni Muusikakõrgkoolis (Prof. A. Valdma) ning magistrikraad USA-s Pittsburghis Carnegie Mellon University’s (Prof. E. Graf).
Margus on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel ning esinenud paljudel lavadel Eestis, Soomes, Itaalias, Saksamaal ja USAs. Käesoleval ajal töötab ta teatris “Vanemuine” kontsertmeistrina ning annab sagedasti kammerkontserte lauljate ja instrumentalistidega.