Mari Poll & Momir Novakovic kontsert

Laupäev, 13. otoober 2018

 

Mari Poll (viiul) ja Momir Novakovic (akordion) astuvad üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb suurepärane kolmekäiguline õhtusöök, loodud meie peakoka Stefan Berwangeri poolt just seda õhtut silmas pidades.

 

95 eur külalise kohta, hinnas sisaldub aperitiiv, kontsert ja õhtusöök
Kontsert algab aperitiiviga 18.30
Õhtusöök kestab kuni 22.30

 

Vajalik on eelnev broneering; piiratud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

Broneeri majutus nädalavahetuseks

 

 

 

Mari Poll

 

Eestist pärit viiuldaja Mari Poll on lõpetanud Londoni Kuningliku Muusikakolledzi. Mari on solistina andnud kontserte pea kõikjal Euroopas, Uus-Meremaal ja USA-s. Mais 2013 autasustati Marit Tagore Kuldmedaliga, mille andis üle HRH Prints Charles. 2012. aasta märtsis andis tuntud plaadifirma Warner Classics (endine EMI Classics) uue projekti EMI Digital Debut raames välja Mari Polli salvestatud kolm teost sooloviiulile. Teadaolevalt on ta esimene Eesti instrumentalist, kes EMIle plaadistanud. Mari esineb Muhus kuulsa Itaalia viiulimeistri Nicolaus Gagliano 1723 aastal valmistatud rariteetsel viiulil, mis on laenatud talle  Eesti Pillifondi ja hr  Aare Kaarma poolt.

 

 

Momir Novakovic

 

Maailmatasemel akordionist Momir Novakovic, tuntud kui solisti ja kammermuusikuna, on esinenud erinevatel festivalidel pea kõikjal maailmas. Momir oli esimene akordionist, kes esines Euroopa Parlamendis Brüsselis. Momir on klassikalise akordioni Maailma Meistrivõistluste ning üle 40 rahvusvahelise võistluse võitja. Teda on toetanud Tema Kuninglik Kõrgus Jugoslaavia printsess Elizabeth.