Bubbly Bubbly

Elegantne Šampanja nädalavahetus tutvustades kolme tunnustatud Šampanjamaja koos imelise moeteemalise vahemänguga Katrin Kuldma poolt

Laupäev, 21. aprill – Pühapäev, 22. aprill 2018

 

 

Iga kord kui avad Šampanja – tsaaride ja tähtede veini – on midagi tähistada!

Alustame nädalavahetust viie suurepärase Šampanja pimedegustatsiooniga. Hiljem serveerime kolmekäigulise õhtusöögi sobitatud Šampanjadega, mille on loonud peakokk Adrian Klonowski just seda õhtut silmas pidades.

 

 

Šampanja degustatsioon on delikaatselt kombineeritud vahemänguga AMANJEDA by Katrin Kuldma, kes esitleb oma Muhu Couture unikaalseid tikandeid. Ikooniliste tikandite uued varjundid on nõelvärvitud parimatele villa-, siidi- ja puuvillkangastele – kõik Loro Piana kollektsioonist.

 

 

Bubbly Bubbly – 137 eur, sisaldub Šampanja degustatsioon, moeteemaline vahemäng ja 3-käiguline õhtusöök koos sobitatud Šampanjadega. Hinnas ei sisaldu majutus.

Šampanja degustatsioon algab 16:00

Broneeringud õhtusöögile vahemikus 19:00 – 21:30

 

 

Vajalik on eelnev broneering; kohtade arv piiratud!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

 

Täiendage oma Šampanja varusid

 

Pühapäeva, 22. aprilli keskpäeval,  on meie külalistel ainulaadne võimalus degustatsioonil proovitud Šampanjade soetamiseks soodsa hinnaga. See on suurepärane võimalus oma varusid täiendada. Meie sommeljee on kohal ning aitab teid valiku tegemisel.